PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

działka na sprzedaż
m2
17 376,00
zł/m2
230,00
3 996 500 zł
Opis nieruchomości

Teren usługowy przy drodze DK 65 w podbiałostockich Fastach

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,7376 ha położona na północnych obrzeżach miasta Białegostoku. Teren przylega bezpośrednio do drogi krajowej DK 65 (Białystok - Ełk) oraz do drogi powiatowej - ul. Dzikowskiej. 

Zgodnie z MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę przemysłowo-usługową wraz z urządzeniami towarzyszącymi i infrastrukturą. Ustalenia dotyczące zabudowy:

  • powierzchnia zabudowy - max 75%
  • obsługa komunikacyjna - od ul. Dzikowskiej

Uzbrojenie terenu:
Teren posiada dostęp do niezbędnej infrastruktury: wodociąg, sieć energetyczną, sieć kanalizacji sanitarnej, sieć telekomunikacyjną, sieć gazową;

Szczegółowe informacje dostępne są wyłącznie w naszym biurze.

Zapraszamy

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Podstawowe
Symbol oferty
ESC-GS-938
Powierzchnia
17 376,00 m²