dom na sprzedaż - Dąbrowa Białostocka, Adama Mickiewicza
6 pokoi
150,00 m2
2 333,33 zł/m2
Dąbrowa Białostocka, Adama Mickiewicza
ESC-DS-939
, dom na sprzedaż
Na sprzedaż dom wolnostojący w Dąbrowie Białostockiej blisko centrum! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego przy ul. Mickiewicza 9 w Dąbrowie Białostockiej. Niewielkie, urokliwe miasto położone na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego jest enklawą ...
350 000 zł
działka na sprzedaż - Dobrzyniewo Duże, Fasty
17 376,00 m2
230,00 zł/m2
Dobrzyniewo Duże, Fasty
ESC-GS-938
, działka na sprzedaż
Teren usługowy przy drodze DK 65 w podbiałostockich Fastach Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,7376 ha położona na północnych obrzeżach miasta Białegostoku. Teren przylega bezpośrednio do drogi krajowej DK 65 (Białystok - Ełk) oraz do drogi ...
3 996 500 zł
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Antoniuk
3 pokoje
50,92 m2
12 568,74 zł/m2
Białystok, Antoniuk
ESC-MS-937
, mieszkanie na sprzedaż
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Wiatrakowej 12 w Białymstoku! Położone w nowoczesnym, kameralnym budynku zaprojektowanym z myślą o komforcie i funkcjonalności. Niski blok zapewnia spokojną atmosferę i wyjątkową prywatność dla ...
640 000 zł
lokal na wynajem - Białystok, Centrum
2 pokoje
243,79 m2
59,48 zł/m2
Białystok, Centrum
ESC-LW-936
, lokal na wynajem
Lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - budynek B7 - ul. Bema 7.   Oferowana powierzchnia to niezależny moduł biurowy o powierzchni 243,79 m2, usytuowany na ostatniej kondygnacji budynku. W lokalu zaprojektowano jedno pomieszczenia typu "open space", w którego centralnej ...
14 500 zł
lokal na wynajem - Białystok, Dojlidy
6 pokoi
210,00 m2
57,20 zł/m2
Białystok, Dojlidy
ESC-LW-935
, lokal na wynajem
Komfortowe biuro w stylu loftowym w nowoczesnym biurowcu Przedstawiam ofertę wyposażonego lokalu biurowego, w reprezentacyjnym budynku biurowym. Nieruchomość usytuowana jest w południowej części miasta z dogodnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, zapewniającymi możliwość ...
12 012 zł
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Leśna Dolina, al. Armii Krajowej
4 pokoje
68,40 m2
7 880,12 zł/m2
Białystok, Leśna Dolina, al. Armii Krajowej
ESC-MS-934
, mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie 4-pokojowe 68,4 m2 |  Pierwsze Piętro - cegła| Białystok - Leśna Dolina  | Balkon | Piwnica | 539 000 zł. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, budynku mieszkalnym z cegły po termomodernizacji wybudowanym w 1993r. Jest w stanie ...
539 000 zł
hala na wynajem - Białystok, Bema
726,00 m2
26,86 zł/m2
Białystok, Bema
ESC-HW-933
, hala na wynajem
Wolnostojący budynek usługowy przy ul. Kopernika w Białymstoku Proponujemy do najmu parterowy budynek usługowy o powierzchni 726 m2 w doskonale skomunikowanej części miasta. Obsługa komunikacyjna od ulicy Kopernika.  Opis budynku: dostęp z zadaszonej rampy ...
19 500 zł
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Janowicze
4 900,00 m2
120,00 zł/m2
Juchnowiec Kościelny, Janowicze
ESC-GS-932
, działka na sprzedaż
Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4900 m2, położona w Janowiczach, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o kształcie prostokąta, płaskim ukształtowaniu i przybliżonych wymiarach 31 m x 158 m. Przedmiotowa działka objęta jest decyzją o warunkach zabudowy ...
588 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem